Uplynulý víkend došlo vo večerných hodinách na západnom Slovensku k nešťastnej tragédií. Hasiči boli privolaní k domu v Senici, kde sa nachádzala studňa, pričom všetky indície nasvedčovali, že do nej spadli dve osoby. Na dne studne sa im nakoniec naskytol smutný pohľad.

V Trnavskom kraji v meste Senica došlo k úmrtiu dvoch osôb v studni. Na miesto nehody boli privolané všetky záchranné zložky, pričom sa hasiči snažili čo najrýchlejšie dostať na dno studne. Obe telá sa napokon nachádzali približne v 5-metrovej hĺbke v nedýchateľnom prostredí.

Hasiči obe osoby nakoniec vytiahli, avšak bez známok života. ,,Aj napriek veľkej snahe záchranárov sa ich už nepodarilo oživiť,“ uviedla Zuzana Farkašová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru. Malo ísť o 29-ročného policajného vyšetrovateľa Filipa a 41-ročnú Slávku. K tragédií sa vyjadril jej brat Michal, ktorý na sociálnej sieti poďakoval záchranárom. ,,Chcem sa vám poďakovať, že ste robili všetko pre záchranu mojej sestry, aj keď sa vám to nepodarilo. Nech odpočíva v pokoji,“ napísal.

Reakcia brata zosnulej ženy

Zdroj: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru  |  Foto: Pixabay, YouTube, Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru