K obrovskému nešťastiu došlo vo veľkom nákupnom centre, v ktorom bolo v tom čase plno ľudí. Len 13-ročný chlapec sa zabával so zábradlím eskalátora, keď sa odrazu zachytil o oblečenie. Následný rýchly pád na zem, bohužiaľ, neprežil.

Obrovské nešťastie sa stalo pred pár dňami 22. júna v indickom meste Ranchi. V tamojšom obrovskom nákupnom centre Nucleus Mall sa potuloval aj 13-ročný chlapec menom Partiv Shah, ktorý čakal na zvyšok rodiny. Pri zábradlí eskalátora sa podľa informácii denníka TheSun zabával tým, že sa ho pokúšal protitlakom zastaviť.

V jednom okamihu sa mu ale zachytili nohavice a chlapca tak zviezlo mimo podlahy, odkiaľ znenazdajky spadol z 15-metrovej výšky. Vydesení kamaráti, ako aj okoloidúci mu už nedokázali pomôcť a nákupným centrom sa rozliehal zbesilý krik. Priamym svedkom tragickej udalosti bol aj miestny novinár, ktorý všetko videl na vlastné oči.

Hrôzu však zachytila aj umiestnená kamera, z ktorej zábery unikli i na internet. V Indii je pritom schválená legislatíva, ktorá nariaďuje umiestnenie sietí vedľa eskalátorov, no v tomto sa žiadna, bohužiaľ, nenachádzala.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/Clashing Tunnel, Twitter