Médiami sa začala šíriť šokujúca správa, ktorá sa udiala pred pár dňami v americkom Kentucky. Herec sa tu pokúsil zabiť svoju bývalú priateľku, a zároveň matku jeho 4-ročnej dcérky. Sám následne spáchal samovraždu.

Hagen Mills sa dostal do povedomia divákov vďaka filmu Bonnie & Clyde: Justified alebo seriálu Baskets. V posledných rokoch sa však namiesto nakrúcania filmových snímok venoval kriminálnej činnosti. Niekoľkokrát bol zatknutý za riadenie pod vplyvom alkoholu a ohrozenie z nedbanlivosti. Následne čelil obvineniu z napadnutia, znásilnenia a prechovávania pervitínu.

Naposledy bol z väzby prepustený 18. mája, pričom na druhý deň išiel so zbraňou v ruke do domu bývalej priateľky, kde na ňu čakal. Medzitým držal svoju 4-ročnú dcérku Milu a bývalú svokru ako rukojemníčky. Keď sa 34-ročná Erica Price vrátila domov, Hagen ju strelil do hrudníka a ramena.

V mylnej domnienke, že je matka jeho dieťaťa mŕtva, otočil zbraň proti sebe. Privolaní zdravotníci u 29-ročného mladíka už len skonštatovali smrť a Ericu previezli do nemocnice. Momentálne je v stabilizovanom stave a mimo ohrozenia života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com  |  Foto: Twitter