TRAGÉDIA! Medailistka (†25) bola zavraždená: Dobodal ju manžel!

Dátum:

Celý svet zasiahla mimoriadna smutná správa, ktorá otriasla predovšetkým športovými fanúšikmi. O život totiž prišla nadaná športovkyňa, a to násilným spôsobom. Aj napriek rýchlemu príchodu zdravotníkov sa mladej žene už nedalo pomôcť.

V celosvetových médiách sa objavila tragická správa o smrti úspešnej bežkyne Agnes Jebetovej Tiropovej z Kene. 25-ročnú ženu dobodal manžel, pričom incident sa udial v jej dome v meste Iten v západnej Keni. Privolaní zdravotníci už obeti nedokázali pomôcť, v dôsledku čoho museli konštatovať smrť.

Celým prípadom sa momentálne zaoberá polícia, pričom nie je známe, či bol útočník okamžite zadržaný alebo je na úteku. Tiropová bola dvojnásobná medailistka v atletike na Majstrovstvách sveta a majsterka sveta v krose z roku 2015. Na tohtoročnej olympiáde v Tokiu obsadila štvrté miesto na trati 5 000 metrov.

K jej smrti sa vyjadrila aj Kenská atletická federácia. ,,Keňa stratila klenot. Agnes bola jedným z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa talentov. Za sebou mala už aj impozantné vystúpenia na medzinárodnej scéne,“ uviedla na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: runnersworld.com  |  Foto: Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...