Najbližšou rodiny mladej speváčky, ako aj jej fanúšikmi otriasla mimoriadne tragická správa. Vo veku 21 rokov zomrela rukou vlastného manžela vychádzajúca hviezda Yrma Lydya, ktorú 79-ročný partner zastrelil pred očami svedkov v prestížnej mexickej reštaurácii.

V uplynulých hodinách svetom otriasla šokujúca správa o úmrtí mladej ženy, ktorú priamo na verejnosti zastrelil vlastný manžel, právnik Jesús Hernández Alcocer. V obľúbenej mexickej reštaurácii mal po hádke usmrtiť troma výstrelmi svoju partnerku, ktorá mala len 21 rokov.

„Muž troma výstrelmi usmrtil svoju manželku. Už je zadržaný spoločne s ďalšou ženou, ktorá ho sprevázdala,” prezradil Omar Garcia Harfuch, šéf bezpečnosti v Mexico City. Vrah mal po skutku v záujme podplatiť políciu, avšak momentálne je muž, ktorý sa podľa najbližších zosnulej správal k svojej obeti násilnicky, zadržaný.

K celej situácii sa okrajovo vyjadrili aj príbuzní zosnulej prostredníctvom jej konta na sociálnej sieti. „Odkaz pre médiá a širokú verejnosť: Vážime si prejavy náklonnosti voči Yrme a našej rodine. Momentálne ale nebudeme poskytovať žiadne vyjadrenie. Žiadame vás o pochopenie a podporu v týchto ťažkých časoch. Spomínajte na Yrmu ako na človeka s veľkým talentom, radosťou a nadšením pre život,” uviedli pozostalí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnotas.comFoto: IG/yrma_lydya, FB/J.H.A. | Video: YouTube