V piatok (4. novembra) boli všetky záchranné zložky privolané k fatálnej dopravnej nehode, ku ktorej došlo v okrese Komárno, približne dva kilometre od obce Chotín. Tragédia si napriek okamžitému zásahu zdravotníkov vyžiadala jednu obeť, ktorou bol mladý, len 29-ročný muž.

Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo približne pred pol deviatou ráno. Na štátnej ceste medzi obcami Chotín a Svätý Peter sa z doposiaľ nezistených príčin zrazilo osobné motorové vozidlo značky Škoda Fabia s autobusom. V tom sa v čase nešťastia viezla okrem šoféra jedna cestujúca, pričom obaja vyviazli zo zrážky bez zranení.

Ako informuje štátny orgán, 29-ročného vodiča automobilu sa nepodarilo oživiť ani napriek intenzívnej snahe záchranárov a svojim zraneniam podľahol priamo na mieste nehody. „Dychová skúška u vodiča autobusu bola negatívna a u nebohého bude prípadné požitie alkoholu zisťované pri pitve. Príčina dopravnej nehody, okolnosti, ako aj miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania dopravnej polície v Komárne,“ uzavrela polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, HaZZ