Na diaľnici D1 prišlo k tragédii. Senecká polícia aktuálne vyšetruje okolnosti udalosti, ktorá sa odohrala vo štvrtok po 23. hodine na 38. kilometri v smere do Bratislavy. Mladá žena utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.

Vodič automobilu SuperB zastavil kvôli zistenému defektu na diaľnici v pravom jazdnom pruhu. Spolujazdkyňa, iba 22-ročná žena, vystúpila a pohybovala sa na diaľnici v úseku za odpočívadlom Čataj. Násladne prišlo k zrážke.

Vozidlo ani šofér, ktorý ženu pripravil o život, doposiaľ neboli vypátrané, v súvislosti s čím polícia žiada o pomoc pri hľadaní svedkov. „Vyšetrovateľ Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. V súvislosti s objasňovaním okolnosti tejto dopravnej nehody sa obraciame aj na verejnosť. V prípade, ak ste v uvedený čas prechádzali týmto úsekom diaľnice a disponujete informáciami súvisiacimi s touto udalosťou, oznámte nám ich,“ vyzýva svedkov.

Tí sa môžu obrátiť na políciu prostedníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook – Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne na bezplatnom čísle polície 158. Okrem toho muži zákona apelujú na ľudí: „Akýkoľvek pohyb chodcov po diaľnici je zakázaný a hlavne mimoriadne nebezpečný!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, pixabay.com