Z dovolenkovej destinácie, ktorú s obľubou navštevujú mnohí našinci, prišla veľmi znepokojivá a smutná správa. Na hotelovej izbe v Turecku našli nehybné telo Slováka, ktorému už nebolo pomoci. Príčina jeho úmrtia je nateraz pod rúškom tajomstva.

Ako informuje portál TVnoviny, v Turecku v obľúbenom letovisku mnohých turistov došlo k nečakanej tragédii. Na hotelovej izbe sa našlo nehybné telo Slováka bez známok života. Informáciu Markíze potvrdil komunikačný odbor Ministerstva zahraničných vecí SR.

Môžeme potvrdiť, že k uvedenej smutnej udalosti skutočne došlo. Zastupiteľský úrad SR v Ankare poskytuje potrebnú súčinnosť pozostalým,” uviedli. Vzhľadom k zákonu o ochrane osobných údajov však ministerstvo nemohlo vyzradiť žiadne ďalšie podrobnosti.

Portál však zistil, že muž slovenskej národnosti mal mať počas dovolenkového pobytu zdravotné problémy, pre ktoré vyhľadal lekárov. Následne mal byť jeden deň hospitalizovaný v nemocnici. Keď sa vrátil do hotela, o niekoľko hodín neskôr už objavili jeho nehybné telo na izbe. Slovensko zarmútila aj smrť známeho slovenského kráľa rómskych piesní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Unsplash, FB/Polícia Slovenskej republiky