K veľkej tragédii došlo v Skalici, keď len 14-ročný futbalista Denis U. skolaboval priamo počas zápasu na trávniku. Po okamžitom prevoze do nemocnice ale prišla ešte väčšia rana.

V Skalici sa vo štvrtok odohrával zápas domáceho klubu MFK Skalica s FKM Karlova Ves Bratislava. Medzi staršími žiakmi hral aj talentovaný hráč Denis U., ktorý mal len 14 rokov. 90-minútový zápas sa však ani nedohral, nakoľko Denisovi prišlo náhle nevoľno a skolaboval priamo na trávniku.

Prítomní urýchlene zavolali záchranku a tá previezla mladého hráča do nemocnice. Doposiaľ si však nikto nevie vysvetliť, čo sa odohralo v najbližších minútach. Denis totiž po prevoze do nemocnice náhle zomrel a z nečakaného nešťastia je zdrvené celé okolie. Futbalový klub zverejnil smutné slová:

Dnes sa odohral najsmutnejší zápas v histórii skalického futbalu, ktorý netrval ani celých 90 minút a jeho výsledok nebol vôbec dôležitý. Náš mladý, talentovaný, 14-ročný futbalista Denis U. náhle skolaboval a napriek okamžitej profesionálnej lekárskej pomoci priamo na ihrisku, po prevoze do nemocnice zomrel,” píše sa na stránke MFK Skalica a vedenie týmto vyjadruje rodine aj známym úprimnú sústrasť.

Zdroj: mfkskalica.sk │ Foto: Facebook