Pred pár dňami došlo k tragickej udalosti, pričom detaily nehody sa šíria vo všetkých zahraničných médiách. Je mimoriadne smutné, že mladý muž zomrel ,,labkou” vlastného psa, ktorého tak miloval.

Özgür Gevrekoğlu sa spoločne so svojimi kamarátmi vybral na poľovačku do tureckej provincie Samsun. Spoločnosť mu robil aj jeho pes, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou pravidelného víkendového lovu.

K náhlemu úmrtiu 32-ročného muža malo dôjsť, keď si vybaľoval výstroj. Özgür mal na chvíľu položiť nabitú brokovnicu do otvoreného kufra auta, pričom jeho pes pobehoval okolo neho. V osudný moment skočil do vozidla, no stúpil priamo na spúšť. Výstrel nešťastne zasiahol poľovníka, pričom ťažkému zraneniu podľahol na mieste nehody.

Telo muža pochádzajúceho z Turecka bolo prevezené do štátnej nemocnice v Aalacame a následne si ho prevzali patológovia v Samsune, aby mohli vykonať pitvu. Celým prípadom sa momentálne zaoberá polícia. Hroznú tragédiu umocňuje fakt, že sa Özgür iba desať dní pred nehodou stal otcom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: FB/Özgür Gevrekoğlu, Pixabay