Slobodný otec, ktorý vzal svoju rodinku na dovolenku do kempu, momentálne prežíva najťažšie chvíle života. Jeho len 7-ročná dcérka si totiž počas jazdy autom z ničoho nič otvorila okno a vyskočila na cestu, čo sa jej, žiaľ, stalo osudným.

Kim Roser z austrálskeho Queenslandu momentálne prežíva mimoriadny smútok. Potom, čo zobral svoju rodinu autom do kempu, došlo k fatálnej tragédii, pri ktorej vyhasol život jeho 7-ročnej dcérky Kahleesi. „Kim je slobodný otec na plný úväzok a pracuje skutočne tvrdo, aby ich zaopatril,“ napísala o zdrvenom mužovi jeho kamarátka Susan na stránke GoFoudMe.

Ako uvádza portál The Sun, rodina sa tešila na chvíle plné zábavy, pričom deti mali počas dovolenky ťažiť drahé kamene. V momente, keď nasadli do auta a šli pre vodu, však z ničoho nič malé dievčatko Kahleesi otvorilo okienko a vyskočilo von. „Moja trinásťročná dcéra sedela vedľa nej a môj kamarát tam sedel tiež a ja som ho počul kričať Kahleesi,“ dodal. Otec okamžite zastavil vozidlo a utekal pomôcť dcérke, ktorá bola podľa slov zdrveného muža celá skrútená a z uší jej tiekla krv.

Na mieste, žiaľ, nebol signál, a preto bolo nemožné zavolať pomoc. Kim tak v momente naložil Kahleesi do auta a mieril na pohotovosť. „Všetko, čo som mohol urobiť, bolo držať svoje malé dievčatko za ruku, pozerať sa jej do očí a povedať: Kahleesi, len sa mi pozri do očí, zlato, a milujem ťa, si veľké dievča,“ dodal Roser. Ani napriek okamžitému zásahu lekárov a leteckému transportu do nemocnice v Adelaide však dieťa neprežilo, pričom jeho otec daroval všetky jej orgány, aby aspoň zachránila životy iných detí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: The SunFoto: GoFoudMe