V nedeľu došlo v stredoslovenskom kúpeľnom meste Sliač k veľkej tragédii. O život prišiel muž, ktorý mal podľa dostupných informácií vyzerať, akoby čakal na vlak, na vzápätí mal skočiť na koľajnice. Jeho totožnosť nie je verejnosti známa, no pri tele zosnulého sa našli viaceré doklady.

K veľkej tragédii došlo v nedeľu 28. augusta na strednom Slovensku. V kúpeľnom meste Sliač mal neznámy muž stáť na stanici, pričom vyzeral, akoby čakal na prichádzajúci vlak. Podľa informácií portálu Noviny sa však obyčajná situácia vzápätí zmenila na smutný incident.

Muž mal totiž odrazu skočiť na koľajnice, pričom správu potvrdila hovorkyňa Železníc Slovenskej republiky Ria Feik Achbergerová. Rušňovodič nemohol kvôli krátkej vzdialenosti a rozbehnutému rýchliku zabrániť zrážke a zachrániť tak ľudský život.

V dôsledku tragédie došlo k meškaniu vlakov a komplikáciám v doprave: „Nehoda spôsobila meškanie 5 vlakov do 106 minút, odrieknuté vlaky boli nahradené autobusmi,“ doplnila hovorkyňa. Verejnosť zatiaľ nepozná mužovu totožnosť, no pri jeho tele sa našli viaceré doklady.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk  │ Foto: Televízia JOJ