Počas uplynulej soboty došlo v zábavnom parku k hroznej tragédii. Potom, čo sa zrútila vodná šmykľavka, nemalo 8-ročné dievčatko žiadnu šancu na prežitie. Zomieralo rovno pred očami svojej mamy.

Počas uplynulej soboty došlo v Číne k veľkej tragédii. V zábavnom parku Fengda International Hot Spring Holiday Resort mesta Žlté hory sa počas plnej prevádzky zrútila časť obrovskej vodnej šmykľavky. Na tej sa okolo štvrtej poobede v inkriminovanej chvíli nachádzalo aj 8-ročné dievčatko.

V zrútenej atrakcii sa podľa informácii denníka TheSun nenachádzal dostatok vzduchu, a tak sa obeť nešťastia začala dusiť. Na hroznú scenériu sa po celý čas musela prizerať aj jej mama, ktorá naokolo kričala len jediné: “Zavolajte ambulanciu, volajte záchranárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ani záchranári však dievčatku pomôcť nedokázali a po prevoze do nemocnice zomrelo. K zraneniu na atrakcii prišli aj ďalší štyria turisti, no žiadne nebolo vážnejšie. Doposiaľ nie je jasné, čo stojí za touto tragédiou, no podľa slov nemenovanej zamestnankyne mala byť šmykľavka v čase nehody preplnená ľuďmi. Viac informácii vnesie do prípadu vyšetrovanie polície. Spoločnosť, ktorá atrakcie vlastní, už s nešťastnou matkou vyjednáva o výške odškodného.

Video tragédie si môžete pozrieť >>> TU <<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YouTube/Rean Share, Pexels