K tragédii došlo v pondelok vo večerných hodinách pri Rožňave. 19-ročný vodič vozidla zn. Peugeot sa zrazil s vozidlom zn. Audi, ktoré viedol 44-ročný Rakúšan. Spolujazdec z Peugeotu haváriu neprežil a polícia navyše našla smutný nález.

K smrteľnej autonehode došlo v pondelok okolo 20-tej hodiny večer na východe Slovenska. Pri Rožňave sa zrazilo vozidlo zn. Peugeot, ktoré riadil 19-ročný vodič s vozidlom zn. Audi, ktoré viedol 44-ročný Rakúšan. „Vodič vozidla zn. Peugeot v tiahlej ľavotočivej zákrute na mokrej vozovke pravdepodobne s vozidlom dostal šmyk, prešiel do protismeru a následne bočnou stranou vozidla narazil do oproti idúceho vozidla zn. Audi,“ uviedla polícia.

19-ročný chlapec utrpel po náraze ťažké zranenia, no jeho 20-ročný spolujazdec, žiaľ, neprežil. Vodič vozidla zn. Audi sa nezranil, no s ťažkými zraneniami bola prevezená do nemocnice jeho spolujazdkyňa a s ľahkými zraneniami aj spolujazdec.

Napokon však polícia vyslovila aj ďalšie smutné slová. „Pri obhliadke miesta udalosti bola vo vozidle zn. Peugeot nájdená zelená sušina neznámeho pôvodu i striekačka s neznámou látkou. Zaistené veci budú podrobené expertíznemu skúmaniu. V tejto súvislosti polícia začala trestné stíhanie pre podozrenie z drogovej trestnej činnosti,“ napísala, pričom malo ísť pravdepodobne o marihuanu a pervitín. Celková škoda na vozidlách bola vyčíslená na sumu 7-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Košický kraj