Len nedávno skončilo pod vlakom pri Košiciach 16-ročné dievča. V nedeľu večer došlo na východe krajiny, bohužiaľ, k ďalšej tragédií. O život prišiel 25-ročný muž, ktorý sa v čase nehody nachádzal na priechode pre chodcov. Tam ho zrazilo osobné motorové vozidlo.

V nedeľu došlo v okrese Prešov k tragickej nehode, pri ktorej zahynul len 25-ročný muž. “Podľa predbežných informácií mal 25-ročný muž z obce Rokycany prechádzať po priechode pre chodcov na ceste I/18, kde ho zrazilo osobné auto. Privolaným záchranárom sa muža nepodarilo oživiť,” uviedla na sociálnej sieti prešovská polícia.

Podľa informácií TVnovín uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, že vodičom motorového vozidla bol 59-ročný Prešovčan. Do mladíka mal naraziť z doposiaľ nezistených príčin. Po dychovej skúške s negatívnym výsledkom bolo však zjavné, že vodič nepožil alkohol.

Život mladého muža vyhasol priamo na mieste. “Vzhľadom na uvedenú skutočnosť poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. K prípadu bol pribratý aj znalec z odboru dopravy. Polícia preveruje všetky okolnosti nehody, jej príčinu, ako aj mieru zavinenia účastníkov,” dodala hovorkyňa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj