Smutný koniec má dopravná nehoda, ku ktorej došlo v pondelok popoludní. Vodič mal na svojej Škode Ocatvii v katastri obce Bačkovík zachytiť len 14-ročného chlapca. Ten utrpel ťažké zranenia, s ktorými bol okamžite hospitalizovaný. Bohužiaľ, v nemocnici zomrel. 

Ako informovala košická polícia na sociálnej sieti, v pondelok popoludní došlo v katastri obce Bačkovík k tragickej dopravnej nehode. 38-ročný vodič mal na vozidle zn. Škoda Octavia pravou prednou časťou zachytiť len 14-ročného chlapca.

Vozidlo Škoda Octavia pravou prednou časťou vozidla zachytilo 14-ročného chodca, ktorý išiel spoločne so svojím rovnako starým kamarátom po pravej strane vozovky bez akýchkoľvek reflexných prvkov,“ upresnila polícia.

Chlapec utrpel ťažké zranenia, s ktorými bol okamžite prevezený do nemocnice. Tam, žiaľ, svoj boj prehral: „Pri dopravnej nehode utrpel chodec ťažké zranenia, ktorým, žiaľ, v nemocnici podľahol. Vodič bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj