Začiatok pracovného týždňa sprevádzala tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol život muža v stredných rokoch. Ten neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, v dôsledku čoho došlo k fatálnemu nárazu s katastrofálnymi následkami.

9. septembra došlo za obcou Kačanov v smere na Malčice (okr. Michalovce) k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 49-ročného muža. Vodič vo vozidle zn. Renault Mégane pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a pri prechádzaní ostrou pravotočivou zákrutou sa vyrútil z vozovkyy. Potom, ako vyletel na trávnatý porast, narazil do stromu a následne do výstražnej dopravnej značky, pričom utrpel zranenia nezľučiteľné so životom.

Ako uviedla hovorkyňa Lenka Ivanová, spolujazdec, ktorý sa s obeťou nehody viezol vo vozidle, utrpel zranenia vyžadujúce iba jednorazové ošetrenie. “Celková predbežná škoda bola vyčíslená na 3.100 eur. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,” dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia