Ku veľkej tragédii došlo počas známej hudobnej súťaže Eurovision, ktorá už túto sobotu spozná svojho víťaza. O život prišiel v stredu jeden muž, ktorému sa stalo osudným zlyhanie techniky. Ľudia sa pýtajú, ako je takéto niečo ešte vôbec možné?!

Veľká tragédia zasiahla fanúšikov obľúbenej medzinárodnej pesničkovej súťaže Eurovision, ktorá už v sobotu počas veľkolepého galavečera spozná svojho nového víťaza. Do finále sa podarilo prebojovať aj českej skupine s týmto vystúpením. V stredu však došlo v zákulisí k hroznému incidentu.

Vodič kamióna Fuldi Schwartz priviezol v utorok do Tel Avivu techniku potrebnú na vystúpenia inteprertov. Odrazu ho však podľa informácii portálu TimesofIsrael privalilo osvetľovacie zariadenie a muž zraneniam v stredu podľahol. Pomôcť mu nedokázali ani na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde bojoval o život.

Produkčný tím Eurovízie už vyjadril úprimnú sústrasť pozostalým. Fuldi za sebou zanechal zronenú manželku a dve deti. Ľudia sa však pýtajú, ako je možné, že sa takáto tragédia stane počas tak technicky prepracovaného podujatia, akým je Eurovízia?

https://twitter.com/PSNEurope/status/1129325654175096832

Zdroj: timesofisrael.com │ Foto: Facebook/Eurovision Song Contest