Veľká tragédia sa odohrala v nedeľu v skorých ranných hodinách v jednom z bytov v Buenos Aires. Mladý, len 23-ročný futbalista prišiel o život potom, čo vypadol z terasy na šiestom poschodí. Z jeho smrti sú zdrvení kamaráti aj športoví kolegovia.

K veľkej tragédií došlo v nedeľu v skorých ranných hodinách v byte v argentínskom meste Buenos Aires. Len 23-ročný futbalista Ezequiel Esperon sa zabával spolu so svojimi kamarátmi, keď sa vyšiel vyvetrať na terasu pred treťou hodinou ráno. Keď sa však oprel o zábradlie, to ho neudržalo a športovec vypadol zo 6. poschodia priamo na zem.

Krátko po prevezení do nemocnice, bohužiaľ, zomrel. Polícia začala podľa informácii denníka Mirror incident okamžite vyšetrovať, no nateraz sa zdá, že išlo naozaj o nehodu, ktorú zrejme zapríčinilo nedostatočne upevnené zábradlie. To sa malo uvoľniť pod váhou mladíka.

Esperon začal svoju futbalovú kariéru v klube Buenos Aires All Boys a neskôr si zahral pre brazílsky klub Sport Club Internacional. Najnovšie pôsobil v mexickom Atlanta de Mexico, no posledných sedem mesiacov bol športovec bez zmluvy. Z jeho smrti je okrem rodiny a blízkych zdrvený aj blízky kamarát a futbalista Alexis Mac Allister, ktorý zverejnil na sociálnej sieti odkaz: „Dnes majú vaši milovaní v nebi o jedného anjela naviac. Navždy si ťa budeme pamätať.“ Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: YouTube/Todo Noticias, Twitter