Aktualizované: Polícia Slovenskej republiky len pred okamihom informovala verejnosť o náleze bezvládneho ženského tela vo vodnom toku Dunaja. Aj keď sa spočiatku polemizovalo o skutočnosti, či ide o nezvestnú Teréziu M., informáciu napokon potvrdila TV JOJ.

V prvý februárový deň prijala bratislavská polícia krátko po 9. hodine oznámenie o tele ženského pohlavia bez známok života. To sa malo nachádzať vo vodnom toku rieky Dunaj v blízkosti Lužného mosta na petržalskej strane.

Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony, pričom uviedli, že akonáhle to situácia umožní, k prípadu poskytnú bližšie informácie. Juraj Hajdin z TV JOJ však prostredníctvom sociálnych sietí ako prvý potvrdil, že telo zosnulej patrilo práve nezvestnej Terézii, po ktorej záchranné zložky intenzívne pátrali od 28. januára.

“Ďakujeme za pomoc pri snahe vypátrať 18-ročnú Teréziu. Žiaľ, jej nebohé telo našli v Dunaji. Úprimnú sústrasť rodine a blízkym,” napísal jojkársky redaktor. Správu napokon potvrdil aj portál noviny.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, FB/Juraj Hajdin TV JOJ