V Krakovianoch v okrese Piešťany došlo v nedeľu k obrovskej tragédii. Do terénu sa totiž vydala bicyklovať partia chlapcov, pričom obyčajný veselý deň sa v sekunde zmenil na drámu. Len 13-ročný Marek spadol tak nešťastne, že okamžite prišiel o život.

Partia mladých chlapcov sa v nedeľu vybrala na bicyklovanie v teréne Krakovian v okrese Piešťany. Medzi nimi sa nachádzal aj 13-ročný Marek, ktorý sa ku kamarátom pripojil z Prašníka, kde býval v dome so svojou mamou. Veselý deň plný zábavy sa ale v sekunde zmenil na tragédiu.

Ako uviedol Nový Čas, chlapec nešťastne spadol. “Marekovi to išlo veľmi dobre, dokonca bol skoro najlepší spomedzi všetkých. Keď však vyšiel na najväčší kopec, nejak sa šmykol a spadol. Udrel si hlavu,“ priblížil moment hrôzy jeho kamarát. Marek údajne nemal na hlave prilbu, a hoci sa mu chlapci snažili zachrániť život a privolali záchranku, už mu nebolo pomoci.

Podľa slov susedov mal byť aj dobrý študent a do domu sa prisťahoval len prednedávnom. Hovorkyňa polície Zlatica Antalová uviedla, že tragédia je predmetom vyšetrovania: “Policajti z Vrbového informáciu preverili a v súvislosti s prípadom začali vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,” dodala so slovami, že bližšie informácie vzhľadom k citlivosti prípadu nie je možné poskytnúť. K ďalšej tragédii došlo aj v Senci, kde sa utopilo 3-ročné dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Unsplash