Len pred pár hodinami zarmútila verejnosť informácia o tragickej nehode, pri ktorej zomrelo 19-ročné dievča na mieste spolujazdca. 25. apríla v ranných hodinách došlo k ďalšiemu nešťastiu, ktoré si taktiež vyžiadalo život nevinnej ženy.

Polícia pred okamihom informovala o tragédii, ku ktorej došlo v katastri obce Hrhov. Na ceste sa čelne zrazili vozidlá značky Mercedes a Škoda Fabia, ktorá začala krátko po náraze horieť. Kým obaja vodiči vo veku 66 a 49 rokov boli ošetrení priamo na mieste posádkou RZP a prevezení do nemocnice, 56-ročná spolujazdkyňa zo Škody Fabie zraneniam na mieste podľahla.

“Vzhľadom na rozsah zranení vodičov nebolo možné podrobiť dychovej skúške, preto im bol na zistenie prítomnosti alkoholu prípadne iných omamných látok v ich organizme odobratý biologický materiál,” uviedla polícia s tým, že policajný vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia a trestný čin ublíženia na zdraví. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. Na sociálnej sieti Facebook sa taktiež objavil záznam z palubnej kamery vodiča idúceho za vozidlom, ktoré malo nehodu spôsobiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, FB/Život pod hradom