Krimi Tragédia! Pri fatálnej nehode zomrel okresný predseda strany SaS!

Tragédia! Pri fatálnej nehode zomrel okresný predseda strany SaS!

V piatok (10. septembra) sa v katastri Dolného Kubína stala tragická dopravná nehoda. Šofér automobilu značky Lamborghini sa zrazil so Škodou Fabia a nehodu neprežil. Ďalší účastníci zrážky utrpeli vážne zranenia. 

Tragickú dopravnú nehodu neprežil predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) z Námestova, Pavol Matlák. „Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel. V čase nehody sa v automobiloch nachádzali 4 účastníci, pričom dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu,“ informuje Hasičský a záchranný zbor.

Hasiči museli osoby z vozidiel vyslobodzovať pomocou hydraulického zariadenia, pričom na autách vykonali protipožiadne opatrenia. Účastníkom nehody bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a následne boli vrtuľníkom prevezení do nemocnice.

Kým vodič Lamborghini nehodu neprežil, jeho spolujazdec skončil so zranením tváre v nemocnici. Zosnulý Pavol Matlák († 39) pôsobil ako okresný predseda liberálov v Námestove, pričom sa len prednedávnom zúčastnil so svojim vozidlom charitatívnej akcie, ktorej výťažok putoval pre choré deti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/HaZZ | Foto: FB/HaZZ, SaS

Exit mobile version