Za obcou Mostová v smere na Galantu došlo v noci z pondelka na utorok k hrozivej zrážke. Mladý vodič prešiel z doposiaľ nepochopiteľných príčin do protismeru a čelne sa zrazil s nákladným autom. Ťažkým zraneniam, ktoré utrpel, bohužiaľ, na mieste podľahol.

V noci z pondelka na utorok došlo k tragickej nehode neďaleko Galanty v Trnavskom kraji. Len 18-ročný šofér mal za obcou Mostová so svojím vozidlom VW Passat prejsť z doposiaľ neznámych príčin do protismeru.

Následne sa podľa slov trnavskej polície čelne zrazil s nákladným autom MAN. „18-ročný vodič ťažkým zraneniam na mieste nehody podľahol. Na pomoc pozostalým sme k nehode vyslali postraumatický tím, ktorý poskytol rodine a vodičovi kamiónu potrebnú podporu a pomoc,“ píše polícia na sociálnej sieti.

Šofér nákladného auta sa počas nehody nezranil a po podrobení sa dychovej skúške nebolo potvrdené žiadne požitie alkoholu. Polícia aktuálne skúma presné príčiny a okolnosti incidentu: „Dávajte si na cestách maximálny pozor, život máte len jeden,“ odkazuje na záver. Pred pár dňami prišiel o život aj 36-ročný muž počas turistiky vo Vysokých Tatrách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trnavský kraj