V obci Koplotovce v okrese Hlohovec došlo v pondelok ráno k fatálnej dopravnej nehode. Polícia na sociálnej sieti informovala o tom, že o život prišla mladá, len 23-ročná vodička Volkswagenu Polo, ktorá prešla pri predchádzaní do protismeru a zrazila sa s nákladným vozidlom.

Ako informuje na sociálnej sieti trnavská polícia, pri obci Koplotovce v okrese Hlohovec došlo dnes ráno k tragédii. Len 23-ročná vodička Volkswagenu Polo sa mala zrejme pri predchádzaní iného vozidla dostať do protismeru. Oproti nej sa nachádzal vodič s nákladným vozidlom, ktorý sa snažil zrážke vyhnúť.

Tej však zabrániť nedokázal a s mladou ženou sa čelne zrazili. „Pri náraze utrpela mladá žena zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahla,“ píše polícia smutný záver. Dopravní policajti podrobili 54-ročného vodiča kamióna dychovej skúške, no s negatívnym výsledkom.

To, či niečo pred jazdou požila mladá obeť, bude predmetom znaleckého skúmania. Na mieste tragédie je aktuálne okrem polície aj post-traumatický tím. Príčiny nehody ako aj jej okolnosti sú momentálne predmetom vyšetrovania. „Buďte na cestách opatrní,“ odkazuje polícia na záver. O život prišla v nedeľu aj 46-ročná dobodaná žena z Michaloviec, pričom bol zverejnený kamerový záznam tesne pred jej zavraždením.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trnavský kraj