TRAGÉDIA pri Humennom: O život prišli traja mladí ľudia (†21, †19, †33)!

Dátum:

Medzi obcami Udavské a Ľubiša pri Humennom došlo pred niekoľkými hodinami k tragickej autonehode. Pri zrážke dvoch vozidiel sa niektorí zranili, no, bohužiaľ, o život prišli traja mladí členovia posádky vo veku 19, 21 a 33 rokov, ktorí na mieste podľahli zraneniam.

Pri Humennom medzi obcami Udavské a Ľubiša došlo k tragédií. Ako informuje prešovská polícia, VW Passat a Land Rover Freelander sa zrazili včera v poobedňajších hodinách.  „Prvé auto jazdilo v smere do Humenného, vodičom bol 21-ročný muž z obce Vyšný Hrušov, spolujazdcami boli 19-ročná žena z obce Belá nad Cirochou a 33-ročný muž z obce Hankovce.“

Podľa polície došlo k náhlej zrážke: „Podľa doterajších zistení VW Passat z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru a zrazil sa s oprotiidúcim Land Roverom, ktorý viedol 21-ročný. Spolu s ním boli v aute aj 24-ročný muž a dve ženy vo veku 24 a 30 rokov. Všetci štyria pochádzali z obce Zbudské Dlhé.

Traja mladí ľudia, bohužiaľ, zrážku neprežili: „Pri zrážke utrpeli pasažieri VW Passat tak závažné zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste dopravnej nehody zraneniam podľahli. Pasažieri v druhom vozidle utrpeli rôzne zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 7 dní,“ dodala polícia. Aktuálne prípad vyšetruje a začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. U vodiča, ktorý prežil, nebol dychovou skúškou zistený alkohol. V utorok šokovala verejnosť aj správa o úmrtí 24-ročnej ženy pri sánkovaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Prešovský kraj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...