TRAGÉDIA pri Košiciach: Mladý muž († 25) narazil do stromu!

Dátum:

Polícia Košického kraja zverejnila na sociálnej sieti ďalšiu smutnú správu. O život prišiel v utorok večer len 25-ročný muž z Košíc. Ten sa zrejme z dôvodu nepozornosti dostal do protismeru a skončil s vozidlom v strome. Zranenia, ktoré utrpel, boli nezlúčiteľné so životom. 

Len pred pár dňami prišiel na východe o život 25-ročný muž, ktorého zrazilo vozidlo na priechode pre chodcov. Košická polícia ale na sociálnej sieti zverejnila ďalšiu tragickú správu. Po náraze do stromu zahynul ďalší mladý človek!

Včera večer viedol 25-ročný vodič z Košíc motorové vozidlo zn. Škoda Felícia combi od obce Seniakovce v smere na obec Budimír, pričom pravdepodobne z dôvodu nevenovania sa plne vedeniu motorového vozidla prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky a následne zišiel z cesty, kde narazil prednou ľavou časťou vozidla do jedného, a potom čelne do ďalšieho stromu. Po náraze vodiča vymrštilo z vozidla,“ priblížila detaily polícia.

Mladý muž zraneniam na mieste podľahol. „Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach okolie začal v súvislosti s touto tragédiou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Vodiči, keď sadáte za volant svojho vozidla, správajte sa na cestách zodpovedne, jazdite opatrne, dodržiavajte predpisy a zbytočne neriskujte a nehazardujte,“ odkázala polícia vodičom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...