Polícia Košického kraja zverejnila na sociálnej sieti ďalšiu smutnú správu. O život prišiel v utorok večer len 25-ročný muž z Košíc. Ten sa zrejme z dôvodu nepozornosti dostal do protismeru a skončil s vozidlom v strome. Zranenia, ktoré utrpel, boli nezlúčiteľné so životom. 

Len pred pár dňami prišiel na východe o život 25-ročný muž, ktorého zrazilo vozidlo na priechode pre chodcov. Košická polícia ale na sociálnej sieti zverejnila ďalšiu tragickú správu. Po náraze do stromu zahynul ďalší mladý človek!

Včera večer viedol 25-ročný vodič z Košíc motorové vozidlo zn. Škoda Felícia combi od obce Seniakovce v smere na obec Budimír, pričom pravdepodobne z dôvodu nevenovania sa plne vedeniu motorového vozidla prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky a následne zišiel z cesty, kde narazil prednou ľavou časťou vozidla do jedného, a potom čelne do ďalšieho stromu. Po náraze vodiča vymrštilo z vozidla,“ priblížila detaily polícia.

Mladý muž zraneniam na mieste podľahol. „Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach okolie začal v súvislosti s touto tragédiou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Vodiči, keď sadáte za volant svojho vozidla, správajte sa na cestách zodpovedne, jazdite opatrne, dodržiavajte predpisy a zbytočne neriskujte a nehazardujte,“ odkázala polícia vodičom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj