Tragédia pri Leviciach: Zomreli tesne pred výročím a narodeninami!

Dátum:

V piatok (4. februára) došlo na ceste medzi Levicami a obcou Horná Seč k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasli životy troch mladých ľudí. Kým rodina jedného z vodičov mala oslavovať jeho životné jubileum, žiaľ, aktuálne mu musia chystať smutný pohreb.

Neďaleko od Levíc zasahovali v piatok večer všetky záchranné zložky pri dopravnej nehode, ktorá sa stala osudnou pre troch mladých ľudí, kým štvrtý bojuje o život s ťažkými zraneniami v nemocnici. Ako uviedla polícia, vodič Mário († 27) pravdepodobne po prejazde pravotočivej zákruty neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a po šmyku sa čelne zrazil s vozidlom v protismere.

V tom sa viezli Alexander († 19) so svojou partnerkou Katkou († 18) a kamarátom Alexandrom (17). Ako uvádza portál Nový Čas, mladý Šaňo, ako zosnulú obeť nehody všetci volali, išiel pre svoju lásku do práce s kamarátom, avšak domov sa už nevrátili. „To, či boli vodiči pod vplyvom alkoholu, bude známe až po pitve. Okolnosti, príčina ako aj miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania polície,“ uviedla polícia.

V komentároch na sociálnej sieti sa okamžite začali kopiť nielen kondolencie, ale aj smutné narodeninové priania adresované práve 19-ročnému vodičovi. Ten mal totiž práve v sobotu (5. februára) osláviť svoje 20. narodeniny. Ako uvádzajú jeho priatelia, Alexander bol úžasným mladíkom plným optimizmu, ktorý vždy ochotne každému nezištne pomáhal. „Je to veľmi ťažké. Mali sme oslavovať, a len pár hodín pred okrúhlinami jeho život vyhasol. Som strašne smutná, stále neverím, stále nechápem. Miesto toho, aby som Ti dnes želala veľa zdravia a šťastia, ti želám, aby si spinkal sladko a nech ti je zem ľahká,“ povedala pre Nový Čas Šaňova kamarátka. Ako dodala, Alexander s Katkou mali v pondelok osláviť svoje prvé výročie vzťahu, pričom sa mali skutočne veľmi radi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol, Nový Čas

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...