Trenčianska polícia informovala pred pár hodinami o ďalšej tragédii na slovenských cestách. Pri Novom Meste nad Váhom prišla v stredu vo večerných hodinách o život len 25-ročná vodička. Na mokrej vozovke dostala šmyk a prešla do protismeru, kde sa zrazila s oproti idúcim vozidlom.

V stredu došlo neďaleko Nového Mesta nad Váhom vo večerných hodinách k fatálnej nehode. Ako informuje na sociálnej sieti trenčianska polícia, len 25-ročná vodička mala na mokrej zákrute dostať šmyk, pričom so svojím Alfa Romeo prešla náhle do protismeru. Tam sa zrazila s oproti idúcim vozidlom značky Suzuki, ktoré viedol 23-ročný muž.

Mladá žena utrpela mnohopočetné poranenia, ktorým, bohužiaľ, na mieste podľahla. So zraneniami skončili aj traja ľudia z druhého vozidla. Vodič sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Bližšie okolnosti a príčiny nehody sú momentálne predmetom vyšetrovania.

Polícia varuje opakovane všetkých vodičov, aby jazdili opatrne. „Myslite na to, že radšej stratiť minútu v živote ako život v minúte. Ako sme už upozornili pri utorkovej dopravnej nehode, dni sú kratšie, na cestách sa často šmýka a aj viditeľnosť je mnohokrát kvôli hmle alebo dažďu znížená,“ dodáva a odporúča, aby vodiči prispôsobili jazdu poveternostným podmienkam. Pred pár dňami došlo takmer k tragédii aj v Ružomberku, kde začal horieť rodinný dom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj