Krimi TRAGÉDIA pri Nových Zámkoch:Zomrel mladý futbalista (†21) aj brat (†31)!

TRAGÉDIA pri Nových Zámkoch:Zomrel mladý futbalista (†21) aj brat (†31)!

V piatok (18. novembra) informovala nitrianska polícia verejnosť o tragickej správe. Za obcou Andovce v okrese Nové Zámky vyhasol život dvoch mladých mužov. Jedným z nich bol pritom len 21-ročný futbalista Mihály, kým druhou obeťou sa stal jeho o desať rokov starší brat, ktorý šoféroval.

V piatok v skorých ranných hodinách informovala nitrianska polícia o tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo za obcou Andovce. Nehoda si, bohužiaľ, vyžiadala dva mladé ľudské životy. Šofér prešiel z doposiaľ nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu.

Ako zistil Nový Čas, 31-ročný vodič Lajoš sa viezol spolu s mladším bratom Mihálym (†21) k zubárovi. K tomu však už nestihli doraziť. Vážnym zraneniam po náraze do stromu obidvaja na mieste podľahli. Kamarát šoféra je z jeho náhlej smrti zdrvený: „Nechce sa mi veriť, že tak dobrý chalanisko zomrel… Netuším, čo sa mohlo stať na tej ceste. Dokonca viem, že nešiel ani nejako rýchlo. Bol zodpovedný, strašné niečo,“ nevie si vysvetliť tragédiu.

Mladší brat Mihály navyše hrával futbal za klub TJ Družstevník Trávnica za mužov. Vedenie zverejnilo na sociálnej sieti odkaz pre svojho zosnulého hráča. „Dnes (v piatok, pozn. red.) v skorých ranných hodinách pri tragickej dopravnej nehode nás navždy opustil náš hráč Mihály Pásztor. Čo je ešte tragickejšie, že aj spolu s jeho bratom… Vyjadrujeme ako klub Tj Družstevník Trávnica hlbokú úprimnú sústrasť celej rodine,“ napísali s poďakovaním za podporu vo futbale.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/TJ Družstevník Trávnica, Polícia SR – Nitriansky kraj