Utorkové ráno sa v okrese Piešťany nieslo v znamení tragédie, pri ktorej prišiel o život 66-ročný vodič. Ako verejnosť informuje polícia, muž neprežil náraz do stromu na ceste medzi mestom Vrbové a obcou Prašník.

V posledný januárový deň boli záchranné zložky privolané k dopravnej nehode, ku ktorej došlo smerom z obce Prašník. 66-ročný šofér vozidla značky Dacia Sandero zišiel po prejazde mierne pravotočivej zákruty z cesty, pričom z doposiaľ nezistených príčin narazil ľavou prednou časťou auta do stromu.

Ako uviedla polícia, muž utrpel pri tragédii zranenia, ktorým podľahol priamo na mieste, kým okolnosti nehody, ako aj skutočnosť, či mohol byť pod vplyvom alkoholu, ostáva predmetom vyšetrovania. “Apelujeme na vodičov, aby jazdili opatrne a nepodceňovali zradnosť mokrých a namrznutých ciest. Rovnako nepodceňujte technický stav vozidla a najmä počas zimného obdobia nezabúdajte na správne pneumatiky. Dávajte si na cestách pozor. Radšej prísť do cieľa svojej jazdy o niekoľko minút neskôr, ako neprísť vôbec,” vyzýva polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia SR – Trnavský kraj