V nedeľu popoludní malo dôjsť k ďalšej tragédii, tentokrát na východe Slovenska. Košickí kukláči sa potápali v rieke Tisa, kde sa pokúšali nájsť zmiznutého 20-ročného mladíka z okresu Trebišov. Jeho telo napokon objavili, bohužiaľ, bez známok života.

Ako informuje na sociálnej sieti košická polícia, kukláči objavili veľmi smutný nález. V nedeľu popoludní sa mal len 20-ročný mladík z okresu Trebišov rozhodnúť preplávať rieku Tisa až po maďarský breh. Počas plávania mu ale podľa všetkého nestačili sily.

Pátranie policajtov, hasičov a príbuzných bolo spočiatku neúspešné. V utorok dopoludnia sa k hľadajúcim pridali aj potápači z košického pohotovostného policajného útvaru. Tí opäť preplávali tok rieky Tisa a pár minút pred pravým poludním našli telo nezvestného muža bez známok života,“ oznámili smutnú správu. Privolaný lekár nenašiel na tele mladého muža žiadne známky cudzieho zavinenia. Viac informácií však bude dostupných po vykonaní nariadenej pitvy. V Košickom kraji sa pritom pred pár dňami malo vo vani utopiť len 9-ročné dievčatko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj