Neďaleko Trenčína došlo vo štvrtok dopoludnia k tragickej dopravnej nehode. Ako uviedla na sociálnej sieti polícia, krátko pred deviatou hodinou v obci Kostolná – Záriečie narazil len 27-ročný Martin do betónového stĺpa. Vážnym zraneniam na mieste podľahol.

Trenčianska polícia zverejnila na svojom profile smutnú správu. Vo štvrtok v doobedňajších hodinách došlo v obci Kostolná – Záriečie v okrese Trenčín k fatálnej dopravnej nehode. Len 27-ročný vodič na vozidle značky Peugeot z neznámych dôvodov narazil do betónového stĺpa.

Podľa doterajších zistení k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 27-ročný vodič jazdil na vozidle zn. Peugeot smerom od Nového Mesta nad Váhom na Trenčín, keď pod diaľničným mostom z doposiaľ nezistených príčin prešiel plynule do protismeru a prednou časťou vozidla narazil do betónového piliera… Utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ napísala. Na súdnej pitve bude zistené, či mladý muž pred jazdou nepožil alkohol, prípadne omamné látky.

Polícia aktuálne vyšetruje príčiny nešťastnej dopravnej nehody, no kamaráti nebohého Martina si túto tragédiu nevedia vysvetliť, keďže pracoval ako šofér. Podľa ich slov pre Nový Čas sa tešil zo života a najmä z výchovy svojho malého synčeka, foto >>> TU <<<.Netušíme, čo sa mohlo stať. Martin jazdil na kamióne, bol to dobrý šofér. Je to strašná tragédia, ten maličký bol pre neho všetkým,“ zúfajú si. Pred pár dňami vyhasol na kamarátskej stanovačke aj život 21-ročného Lukáša.

Zdroj: cas.sk │ Foto:  FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj