Polícia Slovenskej republiky len pred pár hodinami zasahovala pri tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo neďaleko Trnavy. Pri fatálnom nešťastí sa zranili tri osoby, kým ďalším dvom už záchranné zložky, žiaľ, nedokázali pomôcť.

V pondelok (6. júna) došlo v Trnavskom kraji k tragickej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala životy dvoch ľudí. Ako uviedla polícia, vodič kamiónu prichádzal smerom od Modranky, pričom mal podľa prvotných informácií plynulo prejsť do protismeru, kde sa zrazil s osobným autom. Bezprostredne na to vozidlá prerazili zvodidlá a zrútili sa z nadjazdu, na ktorom sa zrazili ďalšie tri autá.

“O život prišiel 58-ročný vodič z okr. Trenčín, ktorý viedol kamión naložený štrkom. Spolu s ním tragicky zahynul aj 67-ročný muž z okr. Pieštany, ktorý sedel za volantom auta VW Passat. Obaja muži boli po páde z nadjazdu na mieste mŕtvi,” uviedla polícia, ktorá v pondelok z dôvodu záchranných prác a dokumentovania nehody uzavrela cestu.

Ako dodáva, ďalšie osoby, ktoré sa v dôsledku nehody zranili, vyviazli s ľahšími úrazmi. “Dôvod, pre ktorý vodič kamiónu prešiel do protismeru, bude predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Polícia zaistila z vozidla aj tachograf, ktorý môže pomôcť pri stanovení príčin nehody,” približuje polícia s apelom na šoférov: “Žiadame vodičov, aby sa plne venovali riadeniu, sledovali situáciu na ceste a robili si pravidelne prestávky na oddych.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pol