K smutnej tragédii došlo v pondelok ráno na diaľnici I/55 v Sudoměřiciach v okrese Hodonín. Rodina sa vracala z dovolenky z Chorvátska, no 100 km pred príchodom domov sa zrazili s kamiónom. Strašnú nehodu neprežili rodičia ani ich dve deti.

Tragédia na ceste sa odohrala v pondelok ráno na diaľnici I/ v Sudoměřicích v českom okrese Hodonín. Päťčlenná rodina sa na svojej Škode Yeti vracala z dovolenky v Chorvátsku, no 100 km od domova sa čelne zrazili s kamiónom. Obidve vozidlá viedli ženy. Mladá matka rodiny podľa informácii z českých médií pravdepodobne dostala mikrospánok.

Na mieste zomreli štyri osoby v osobnom aute. Išlo o obidvoch rodičov, no život vyhasol aj ich dvom synom v školskom veku. Jediný, kto nehodu prežil, bol ďalší syn, ktorý bol podľa informácii TV Nova s vážnymi zraneniami a v umelom spánku transportovaný do nemocnice v Brne.

Vodička kamióna vyviazla z hroznej autonehody bez zranení. Vyšetrovanie nešťastia prebieha aj naďalej, no podľa predbežných informácii prešla vodička Škody na rovnej ceste do protismeru a čelne nabúrala do kamiónu. Presná príčina ale stále nie je známa. Doprava bola odklonená na okolité cesty, kým polícia hľadá svedkov nehody, ako aj zábery z autokamier, ktoré by pomohli prípad objasniť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tv.nova.cz │ Foto: TV Nova, Facebook/HZS Jihomoravského kraje