Leto je obdobím relaxu a dovoleniek pri mori. Čoraz obľúbenejšou destináciou sa v posledných rokoch stáva Albánsko. A práve do Albánska sa vybrali stráviť chvíle odpočinku starí rodičia s vnúčikom. Trojici zo Slovenska sa ale krásne chvíle zmenili na tragédiu.

Pár s vnukom trávil veľa času, ako to už býva zvykom, pri mori. Bezstarostné dni ale vystriedala veľmi smutná správa. Starý otec sa už späť na Slovensko nevráti. O smrti muža vypovedalo aj niekoľko Slovákov, dovolenkujúcich v rovnakej oblasti. Pán mal údajne spadnúť vo vode asi po kolená a už sa nepostaviť.  Zarážajúce je, že si nikto nič nevšimol. Pláž, na ktorej k nečakanej smrti došlo, je navyše pod drobnohľadom plavčíka, ale ani ten si nič nevšimol. S najväčšou pravdepodobnosťou muž dostal infarkt, ale sú to zatiaľ len dohady.

Stará mama s vnúčikom samozrejme okamžite odcestovali na Slovensko. Pri užívaní si chíľ oddychu pri mori netreba podceňovať pôsobenie slnka a teplého prostredia, piť dostatok tekutín a nevystavovať sa prílišnému slneniu.

Zdroj: topky.sk | Foto: pixabay.com, Facebook