Fanúšikovia sú v šoku zo smutnej správy, ktorá sa dostala na verejnosť iba pred pár hodinami. Vo veku 37 rokov náhle zomrel talentovaný spevák, pričom sa len niekoľko hodín pred smrťou oženil s láskou jeho života. Práve ona potvrdila úmrtie muža, ktorého nazývala manželom iba veľmi krátky čas.

Priaznivci country hudby sú zdrvení po nečakanom skone iba 37-ročného speváka Jakea Flinta, ktorý bol lídrom kapely Red Dirt. K jeho úmrtiu došlo vo chvíli, keď prežíval jedno z najkrajších období v živote. Zomrel iba 26 hodín potom, čo sa oženil: ,,Mali by sme si prezerať svadobné fotografie, ale namiesto toho musím vyberať šaty, v ktorých pochovám svojho manžela,“ s bolesťou napísala jeho partnerka Brenda na sociálnej sieti.

Manželka, Z ktorej sa razom stala trúchliaca vdova, a fanúšikovia si nevedia vysvetliť, ako mohol náhle zomrieť mladý muž bez akýchkoľvek zdravotných problémov. Príčinu smrti odhalí až nariadená pitva. Flintov kamarát a hudobník Mike Hosty hral na ich svadbe, pričom prezradil, že spevák mal zomrieť v spánku. Brenda sa na rozlúčku rozhodla zverejniť video zo svadby, kde sa manželia zabávajú a tancujú pri fotení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: billboard.com | Foto: FB/Brenda Flint, Matured Singles Corner, Pexels | Video: FB/Brenda Flint