Ešte 13. októbra našli na krajnici v Plzni zbitú mladú, len 20-ročnú Slovenku Nikolu. Privolaná pomoc ju okamžite previezla do nemocnice, kde sa navyše zistilo, že je tehotná. O bábätko približne v treťom mesiaci však prišla, pričom sama bojovala ďalej o život

20-ročná Slovenka Nikola bola nájdená v českej Plzni na krajnici s početnými zraneniami po tom, ako bola zbitá. Po objavení bola okamžite prevezená vo vážnom stave do nemocnice, kde bojovala o život, pričom jej srdce fungovalo na 25 %.

Zistilo sa tiež, že bola približne v treťom mesiaci tehotenstva, no v nemocnici prišla o bábätko. Ako ale informuje portál TN, smutného konca sa dočkala aj nastávajúca mamička. Mladá žena totiž svoj boj prehrala, čo potvrdila aj hovorkyňa plzenskej polície.

V prípade bola nariadená súdna pitva a policajti sa prípadom intenzívne zaoberajú,” uviedla. Vyšetrovatelia zatiaľ prípad bližšie nekomentujú, nakoľko aj naďalej prebieha vyšetrovanie. Mladá Slovenka pochádzala zo Spišskej Novej Vsi a podľa kriminálky sa živila prostitúciou. Podľa žien prítomných na mieste činu nastúpila do cudzieho auta asi pol hodinu pred incidentom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tv.nova.cz │ Foto: YT/Krimi-Plzeň videa