Zo sveta športu dorazila mimoriadne smutná správa. O život prišiel iba 18-ročný mladík, ktorý mal pred sebou skvelú boxerskú kariéru. Osudným sa mu však stala vážna autonehoda, pričom jeho smrť potvrdil aj promotér športových podujatí.

Uplynulý víkend došlo v anglickom West Midlands k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa osobné auto dostalo do kolízie s autobusom. Menšie vozidlo napokon narazilo do najbližšej budovy. Polícia informovala verejnosť o jednom mŕtvom mužovi a troch zranených osobách.

Ukázalo sa, že pri autonehode vyhasol život britského boxera Aliho Tazeema. Smutnú správu napokon potvrdil promotér súťažných podujatí Sam Jones. 18-ročného mladíka už teraz označovali za druhého Amira Khana, ktorý sa v minulosti stal majstrom sveta organizácie WBA.

Ali nedávno podpísal prvú profesionálnu zmluvu so spoločnosťou Probellum a mnohí odborníci mu predpovedali úspešnú boxerskú kariéru. Z 51 zápasov totiž prehral iba šesťkrát. Počas svojej krátkej amatérskej kariéry získal 15 medzinárodných zlatých medailí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Twitter, Pixabay