Z Bachledovej doliny prišli veľmi smutné správy. Horská záchranná služba informovala na sociálnej sieti, že v lyžiarskom stredisku Jezersko našli telo mladého muža bez známok života. Má ísť o 21-ročného mladíka, ktorý bol nezvestný.

Horská záchranná služba informuje na sociálnej sieti o veľmi tragickom náleze v Bachledovej doline. Záchranári objavili telo len 21-ročného mladíka: “Dňa 20. 3. 2022 v podvečerných hodinách bola Horská záchranná služba prostredníctvom Krajského operačného strediska v Prešove požiadaná o pomoc do Jezerska. Vo vrchnej časti, približne 100 metrov od zjazdovky Slalomák, sa na lesnej ceste našli telesné pozostatky 21-ročného muža, ktorý bol nezvestný od predchádzajúceho dňa,” uviedli.

Telesné pozostatky už odovzdali príslušným orgánom: “Záchranári HZS z Oblastného strediska Vysoké Tatry po príchode do oblasti zabezpečili vývoz vyšetrovateľov a obhliadajúceho lekára k miestu nálezu. Po vykonaní nevyhnutných úkonov telesné pozostatky nebohého muža za pomoci saní a skútra transportovali po zjazdovke k údolnému parkovisku, kde boli odovzdané príslušníkom PZ SR.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: FB/Horská záchranná služba