24. júna informovala polícia Slovenskej republiky verejnosť o náleze tela len 22-ročného muža, ktorý si mal siahnuť na život v lese na Haanovej ulici v Bratislave. Podľa najnovších informácií má ísť o známu tvár, ktorá sa venovala modelingu, hudbe, a taktiež sa objavila v relácii Bez servítky.

Uplynulý piatok otriasla verejnosťou správa o ďalšom dobrovoľnom odchode zo sveta mladého muža, ktorého totožnosť bola až doposiaľ neznáma. Ako sa však napokon ukázalo, život si mal vziať len 22-ročný Róbert, ktorý bol v roku 2021 jedným zo súťažiacich v kulinárskej šou Bez servítky. Talentovaný mladík sa venoval modelingu, pričom neraz pôsobil ako komparzista v seriáloch.

Správu o jeho úmrtí mala potvrdiť na sociálnej sieti Facebook agentúra, v ktorej pôsobil, odkiaľ mu posielajú emotívny odkaz. „Milý náš Vrtík. Správa, ktorá sa k nám pred pár dňami dostala, nám všetkým rozorvala srdcia. Tak, ako tomu stále nechceme uveriť, tak nemôžeme prestať plakať. Píšuc tento príspevok, opäť plačem. Hľadám správne slová. Hľadajú sa mi ale veľmi ťažko. Spomínam teraz na posledné štyri roky, kedy sme s tebou intenzívne spolupracovali a mali možnosť ťa spoznať. Ty si nebol len taký obyčajný komparzista, nie nie. Bol si viac. Bol si veľmi dobrý chalanisko a vždy, keď sme ťa mali na placi, vždy to bola o niečom inom tá partia. Spolu s tebou ste tvorili akúsi rodinu na pár hodín. Bol si stmeľovač všetkých komparzných partií. Bol si miláčikom všetkých,“ odkazuje Komparz Bratislava s tým, že bude všetkým kolegom nepredstaviteľne chýbať.

K zdrveným komentujúcim sa napokon pridala aj Robova kolegyňa z jojkárskej šou Bez servítky, ktorá zverejnila svoj posledný záber so zosnulým. „Nemôžem tomu veriť, spolu v teame Bez servitky a minulý týždeň foto. A to som netušila, že posledné,“ píše Beata o mladíkovi, ktorý svojim súperom podával instatnú sáčkovú polievku, pričom ich neohúril ani ďalšími chodmi. Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Komparz Bratislava