Krimi TRAGÉDIA v Bratislave: Mladý chlapec (†18) skočil pod vlak!

TRAGÉDIA v Bratislave: Mladý chlapec (†18) skočil pod vlak!

V bratislavskej časti Lamač došlo v nedeľu popoludní k obrovskej tragédii. Len 18-ročný chlapec, ktorý mal celý život pred sebou, mal ukončiť svoj život na vlakovej stanici. Krátko pred incidentom ešte zháňal cigarety a následne sa rozbehol, pričom skončil pod kolesami stroja.

V Bratislave sa množstvo ľudí stalo v nedeľu popoludní svedkami veľkej tragédie. V mestskej časti Lamač čakali cestujúci na železničnej stanici na príchod osobného vlaku, keď na miesto dorazil aj mladý, len 18-ročný chlapec.

Ten sa podľa informácií JOJky najprv zháňal po cigaretách, následne si zapálil a čakal na vlak spolu s ostatnými. Nikomu preto ani len nenapadlo, že by sa mohlo udiať to, čo nasledovalo o malú chvíľu.

Mladík sa totiž odrazu rozbehol k vlaku a skočil priamo pod kolesá, čo potvrdil hovorca ZSSK Tomáš Kováč. Rušňovodič síce znížil rýchlosť a zatiahol rýchlobrzdu, no pre záchranu mladého života už viac urobiť nemohol. Chlapec utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol, pričom nateraz nie je jasné, aký motív ho k tomuto činu viedol. Vlakový spoj mal následne meškanie asi 120 minút, no ostatné vlaky mohli pokračovať v jazde. Slovensko zasiahla aj správa o úmrtí významnej a ocenenej osobnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ