Smutných správ o mladých ľuďoch, ktorí sa dobrovoľne rozhodnú pre ukončenie života, akosi pribúda. Inak tomu nebolo ani pred pár hodinami, keď bratislavská polícia potvrdila tragický nález v lese na Haanovej ulici. Na život si mal siahnuť len 22-ročný mladík, ktorý sa pravdepodobne obesil.

Bratislavská polícia zverejnila pred niekoľkými hodinami na sociálnej sieti veľmi smutnú správu. V piatok v poobedných hodinách boli muži zákona privolaní na Haanovu ulicu v Bratislave. V tamojšom lese sa potvrdili obavy svedkov, že si mal mladý muž podľa všetkého sám siahnuť na život.

22-ročného mladíka našla privolaná hliadka obeseného. “Policajti na mieste toto oznámenie preverili a následne potvrdili. Jedná sa o 22-ročného muža. Na miesto bol privolaný súdny lekár. Viac informácií poskytneme, keď to situácia umožní,” uviedla polícia.

Medzi komentujúcimi sa objavil aj istý Aleksandr, ktorý opísal, čo sa malo v osudnej chvíli diať: “Dorazila tam ako prvá hliadka mestskej polície, zastavil nás na ceste okoloidúci občan, ktorý aj zbadal telo… Veľmi tragická udalosť, nebol to ani nejaký bezdomovec, ani feťák,” napísal. Ozval sa aj blízky príbuzný Matúš, ktorý mal byť bratranec nebohého: “Môj malý bratranec. Najmladší z nás. Plačem a píšem. Je mi to tak ľúto. Mal celý život pred sebou. Nechápem. Možno by stačil malý náznak, že niečo nie je v poriadku. Hocičo. Je tu toľko ľudí, čo by ti pomohli hneď,” dodal so smútkom. Slovensko zarmútila aj správa o tragickom úmrtí nášho športovca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj