V nedeľu (19. marca) došlo v Bratislave k mimoriadnej tragédii, pri ktorej prišli o život tri osoby. Polícia prijala krátko po desiatej hodine ráno informáciu ohľadom pádu muža z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke.

Po príchode na miesto previezla záchranná služba muža do jednej z bratislavských nemocníc, kde však svojim zraneniam, žiaľ, podľahol. Ako informuje polícia, po 15. hodine bola oboznámená o ďalšom páde, tento raz osoby ženského pohlavia, pričom svojim zraneniam podľahla priamo na mieste.

“Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt 7-poschodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli,” uviedla k prípadu polícia.

Potom, ako za splnenia zákonných podmienok otvorili príslušníci zboru predmetný byt, vo vnútorných priestoroch našli telo približne 10-ročného chlapca bez známok života. “Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní,” dodáva štátny orgán.

Zdroj: pol