V centre Bratislavy došlo len pred pár hodinami k tragickej dopravnej nehode. 21. septembra prišlo na priechode pre chodcov na Tomášikovej ulici o život len 18-ročné dievča, ktoré malo podľa informácii portálu Pluska zraziť bývalá finalistka súťaže krásy Miss Universe.

V pondelok (21. septembra) došlo v bratislavskom Ružinove k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život mladej ženy. Práve v čase, kedy 18-ročná dievčina prechádzala cez priechod pre chodcov od lekára ku kultúrnemu domu, do nej narazila v plnej rýchlosti bývalá finalistka Miss Universe Daniela Kralevich. „Podľa doterajších informácií šoférovala 35-ročná vodička auto značky Range Rover po uvedenej ulici, kde na jednom z riadne označených priechodov pre chodcov došlo k zrážke uvedeného vozidla s 18-ročnou chodkyňou,“ uviedla pre Plus JEDEN DEŇ Veronika Slamková.

Ako uvádza TV JOJ, šoférka vozidla Range Rover ju nabrala v plnej rýchlosti bez brzdenia, pričom obeť nehody odhodil náraz o viac ako 20 metrov. Na mieste nehody boli okamžite všetky záchranné zložky, pričom zosnulá mala kompletne poranenú rebrovú časť aj hlavu. Šoférka automobilu, ktorá sa len nedávno starala o blízkeho priateľa Otta Weitera, skončila aj s mamou v nemocnici a z celého incidentu ostali vo veľkom šoku. Len koncom uplynulého roka bola podnikateľka a módna návrhárka obeťou rôznych vyhrážok a výtržností, v rámci ktorých jej zabili psa, a taktiež sa obávala o vlastný život.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, joj.sk | Foto: IG/crystal_garden_beach