K mimoriadne smutnej tragédii došlo v českom Kamenickém Šenově. 32-ročnú ženu rozmliaždilo jej vlastné auto SUV, ktoré sa samovoľne rozbehlo. Matka sa snažila zachrániť svojho 5-ročného synčeka, no zraneniam na mieste podľahla. 

V českom Kamenickém Šenově došlo pred pár dňami k veľmi tragickej udalosti. 32-ročná žena odparkovala svoje auto značky Ford Explorer v jednej z uličiek pred miestnou večierkou. Zrejme ale nezabezpečila brzdu a auto sa po chvíľke samovoľne rozbehlo cúvaním.

Keď to vyplašená žena uvidela, snažila sa rýchlo vytiahnuť svojho 5-ročného synčeka, ktorý sedel v aute. Auto ju ale pri záchrane doslova rozmliaždilo o neďaleký strom a zraneniam na mieste podľahla. Auto sa snažilo zastaviť podľa očitých svedkov niekoľko ľudí, no tragédii zabrániť nedokázali. Synčekovi sa ale nič nestalo a je v poriadku.

Polícia momentálne zisťuje, či išlo v danom prípade naozaj o zabudnuté brzdenie, alebo došlo ku tragédii kvôli inej technickej chybe. Incident je o to smutnejší, že žena mala byť údajne v 5. mesiaci tehotenstva. Navyše sa auto pohlo smerom, ktorým by ho najbližší strom zrejme zastavil tak či onak a nikomu by sa nič nemuselo stať.

Zdroj: blesk.cz │  Foto: TV Nova, Facebook/Policie ČR