Bratislavská polícia len pred okamihom informovala verejnosť o tragickom incidente, ku ktorému došlo v nočných hodinách v centre hlavného mesta. Krátko pred pol treťou ráno mala prijať na linke 158 oznámenie o úmrti mladého muža, ktorého sa nepodarilo zachrániť ani napriek okamžitej zdravotnej pomoci.

7. januára zasahovali policajti v Starom Meste v Bratislave, kde prišiel o život 31-ročný reprezentant Slovenska v squashi. Ako informuje portál noviny.sk, Miroslav Celler mal údajne spadnúť na schodoch v podniku na Bielej ulici, keď mal mať namierené domov. Spoločnosť robil zosnulému kamarát, ktorý po páde skončil v nemocnici.

„V súčasnosti sa vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti. Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ uviedla k prípadu polícia. Predmetnú správu potvrdila aj Slovenská squashová asociácia: „So žiaľom v srdci vám oznamujeme, že pri nešťastnej náhode dnes prišiel o život Miroslav Celler. Bol výborným športovcom a kamarátom, no predovšetkým skvelým manželom a otcom.“ Česť jeho pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: polícia, SSQA, noviny.sk | Foto: FB/Miroslav Celler, Slovenská squashová asociácia | SSQA