V pondelok došlo v Dobšinej v okrese Rožňava k obrovskej tragédií. Požiar murovanej stavby zobral život až troch maloletých, pričom dvoch z nich našli hasiči bez známok života, kým tretí bol objavený až dodatočne.

Dobšiná v okrese Rožňava sa stala svedkom obrovskej tragédie. V murovanom dome došlo v pondelok krátko po deviatej hodine k požiaru, ktorý si vyžiadal aj obete na životoch: “Hasiči momentálne zasahujú pri požiari murovanej stavby v meste Dobšiná, okres Rožňava. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar zachvátil celú stavbu, pričom sa v nej v tom čase nachádzali tri osoby,” uviedla hovorkyňa Katarína Križanová.

Hasiči napokon objavili v dome telá dvoch maloletých detí, kým ďalšia osoba bola prevezená do nemocnice. Pri likvidačných prácach ale našli aj tretiu obeť: “Pri likvidačných prácach požiaru murovanej stavby v Dobšinej bola nájdená tretia usmrtená maloletá osoba. Požiar sa hasičom podarilo zlikvidovať.

Polícia priniesla aj smutnú správu, že všetky tri obete boli maloleté deti vo veku 1, 2 a 4 roky. Dve deti boli nájdené bez známok života, tretie na mieste oživovali, no, žiaľ, neúspešne. Matka detí skončila v rukách zdravotníkov. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru, Polícia Slovenskej republiky