V rodine bývalého hokejového brankára došlo k tragédií, ktorá otriasla širokou verejnosťou. V dome bol spáchaný ohavný čin, pričom vyšetrovanie polície preukázalo, že 45-ročná žena zomrela rukou vlastného syna. Z detailov vás až zamrazí!

Do domu Maxima Sokolova (47), bývalého hokejového brankára Ruska, bola pred pár dňami zavolaná polícia, pričom mužom zákona sa naskytol strašný pohľad. Manželku športovca Irinu (†45) našli s podrezaným krkom, pričom vina padla na jej syna, 18-ročného Maxima. Stopy na mieste činu a ďalšie vyšetrovanie však preukázali šokujúce výsledky.

Vraždiť mal nakoniec mladší syn, iba 15-ročný Arsenij, ktorý sa snažil hodiť vraždu matky na svojho staršieho brata. Arsenig totiž podrezal 45-ročnej žene krk a potom bodol brata do hrude, ktorý momentálne bojuje o život. Mladý tínedžer si však pre policajtov vymyslel príbeh, podľa ktorého Maxim dostal záchvat zúrivosti, zabil matku a kvôli výčitkám sa nakoniec pokúsil o samovraždu.

Bývalý hokejista, ktorý sa momentálne živí ako tréner, je v absolútnom šoku. Aj napriek tomu, že posledné dva roky žili s manželkou oddelene, ich vzťahy neboli zlé. Na 20-ročnom manželstve chceli popracovať, pričom si chceli dať istý čas pauzu. Pre ich dočasné rozdelenie sa mal, podľa psychológa, hromadiť u 15-ročného mladíka hnev, kvôli ktorému nakoniec vybuchol.

15-ročný Arsenij zabil matku a pokúsil sa zabiť aj staršieho brata

Zdroj: sport.sme.sk  |  Foto: Twitter, YouTube, Pixabay