Hokejový svet musel prijať ďalšiu tragickú správu, ktorá prišla tentokrát z Kanady. Mladá vychádzajúca športová hviezda mala len 20 rokov, keď pred pár dňami skolabovala rovno na ľade počas zápasu. Športovec sa pritom stal iba pred piatimi dňami kapitánom tímu.

Hokejový svet sa zahalil do smútku po tragickej správe, ktorá dorazila z Kanady. Vo veku 20 rokov zomrel mladý hokejista a vychádzajúca hviezda klubu Ayr Centennials Eli Palfreyman. Ako uvádza portál TMZ, športovec mal skolabovať priamo na ľade počas utorkového zápasu v Ontariu.

Juniorský tím potvrdil smutnú novinu na sociálnej sieti: „Ayr Centennials sú zdrvení zo správy, že náš kapitán Eli Palfreyman minulú noc zomrel,“ uviedol viceprezident Brian Shantz. Doplnil, že mladý hokejista dostal najlepšiu zdravotnú starostlivosť personálu s rýchlou reakciou ambulancie.

Napriek tomu sa život mladého muža zachrániť nepodarilo. Bližšie podrobnosti však nateraz vzhľadom k citlivosti situácie nechcel zverejňovať: „Z rešpektu k právu rodiny na súkromie nebudeme v tejto veľmi ťažkej dobe o ničom špekulovať. Všetci potrebujú čas na uzdravenie v tomto zničujúcom období,“ dodal. Palfreyman sa pritom len päť dní pred smrťou stal kapitánom tímu a čakala ho skvelá športová kariéra. V auguste zas na ruskom ľade náhle zomrel len 14-ročný hráč.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter